badbuzz team

have nice time in your forum

بهترين اوقات را براى شما ارزومنديم

badbuzz team.
plz add raisejomhoor@nimbuzz.com

Join the forum, it's quick and easy

badbuzz team

have nice time in your forum

بهترين اوقات را براى شما ارزومنديم

badbuzz team.
plz add raisejomhoor@nimbuzz.com

badbuzz team

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
badbuzz team

!all tip and trick !nimbuzz ; hack and cracker nimbuzz ; all !flood ; all !bombus ; game ,pc app ,and other..........just site for all site

Keywords

hack  flood  

Latest topics

» https/panafile.ir
زين الدين زيدان شاه شد Empty5/29/2018, 17:58 by admin

» https/panafile.ir
زين الدين زيدان شاه شد Empty5/29/2018, 17:57 by admin

» flooder anti captcha 2014
زين الدين زيدان شاه شد Empty6/23/2014, 06:10 by amin742

» bombusmod ba clinet nimbuzz 1.9.81 java.jar
زين الدين زيدان شاه شد Empty2/19/2014, 03:59 by sadegh437

» 6 bombus java
زين الدين زيدان شاه شد Empty1/7/2014, 12:02 by sahel000

» dc all cilent 2014
زين الدين زيدان شاه شد Empty1/7/2014, 12:01 by sahel000

» BomBusMoD anti kick by zirei@n.c
زين الدين زيدان شاه شد Empty11/30/2013, 06:53 by amin742

» Add Flood cobra abdo
زين الدين زيدان شاه شد Empty10/19/2013, 19:40 by sahel000

» Advertiser_v0_2_Bote_Tabligh
زين الدين زيدان شاه شد Empty10/12/2013, 16:03 by amin742

March 2024

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Nimbuzz and any things

new web site for nimbuzz

How mony user go in site

New page rank

زين الدين زيدان شاه شد Flags_0

Google page ranking

پیج رنک گوگل

Log in

I forgot my password

Top posters

admin (183)
زين الدين زيدان شاه شد Bar_leftزين الدين زيدان شاه شد Barزين الدين زيدان شاه شد Bar_right 
exe (49)
زين الدين زيدان شاه شد Bar_leftزين الدين زيدان شاه شد Barزين الدين زيدان شاه شد Bar_right 
---snyper--- (37)
Jahed-04 (26)
~2dimples (22)
ams (20)
amin742 (15)
pijte (8)
rekan-koye (8)
Tarfandhaye nimbuzz (7)

Ads

No ads available.

زين الدين زيدان شاه شد

admin
      admin
      Admin
      Admin

Contact
      Code: 20

زين الدين زيدان شاه شد Empty زين الدين زيدان شاه شد

Post by admin 9/23/2011, 18:08

زين الدين زيدان شاه شد 1409660%5fsmallزین الدین زیدان
      وارث فرانسه که شاه شد
      persian :
      تعداد کمی از فرانسه طرفداران می توانست آن را در آن زمان متوجه شدم ، اما چیزی کمتر از مشعل به تصویب رسید ، هنگامی که میشل پلاتینی بازی از فصل نهایی خود را به عنوان یک حرفه ای در 1986/87. بیش از آکادمی جوانان در جشنواره کن که در آن سال همان ، چشم انداز ناشناخته به نام زین الدین زیدان بود معرفی اولیه خود را .
      برای اولین بار توسط ژان Varraud ، حرفه ای سابق ، خال خال ، زیدان به سرعت نشان می دهد که پتانسیل جعلی در خیابان پشت حومه مارسی که در آن او رشد کرده بود. "که که در آن تمام اصول اولیه از آنچه می توانم انجام دهم یاد گرفتم ،" کودک و جوانترین پدر و مادر از منطقه Kabylie الجزایر بعد توضیح داد. "ما یک گروه از ده یا دوستان بود و ما به تمرین های مختلف حرکت می کند که کمی خاص است ، که ما به افراد دیگر نشان می دهد زمانی که ما می خواهم آنها را کامل شده است."
      زیدان نیز برداشت فضائل از تواضع و احترام کسانی که در خیابانهای شهر ، و هر دو خواهند رفت در تاریخ به محبوبیت بسیار زیاد او غذا. با وجود تمام غنائم و مدال را در سالهای بعد ، او اولین پرواز خود را برای جشنواره کن به عنوان 17 سال قدیمی در مقابل نانت در سال 1989 ، و نه هدف قبل از ازدواج خود را در برابر مخالفان مشابه در سال 1991 را فراموش هرگز. و بالاتر از همه ، او همواره در تماس با خانواده که به او یک خانه در طول اقامت خود را در ساحل D' Azur نگهداری می شوند.
      "ما قرار داده بازیکنان چندین کن جوان ، اما او را یکی از تنها که را در تماس با ما و یکی از تنها که آن را در بازی ساخته شده در آنجا ماند ،" گفت : نیکول Elineau ، که خاطرات علاقه "بچه خوب که می خوردند تراشه بین دو برش نان هر چهارشنبه ».
      در زمین ، در همین حال ، نوجوان علاقه مند به ارائه حد یک نگاه اجمالی خیره کننده از استعداد که او را به بالا ببرند ، صلاحدید طبیعی او را تهدید هرگز ماسک تکنیک فوق العاده ای خود را بر روی توپ. "او بزرگترین بازیکن یا سریعترین نیست ، و همه او تا حالا فکر کردین در مورد بود قطره قطره ، گفت :" Varraud ، مدت کوتاهی قبل از او دور در سال 2006 به تصویب رساند. "او می خواهم گذشته یک ، دو ، سه ، پنج ، شش بازیکن -- بود والا. پاهایش با توپ صحبت کرد. "شاید جای تعجب نیست ، هر چند ، آن را مدتها قبل از مخالفان راه خود را به آرام نگه داشتن او رفت و نیست ، و طرف دوم به بازی او پدید آمده است.
      دانشکده از هارد ضربه
      خلاقیت واقعی اغلب می آید از طریق فشار از بی پروایی شات ، و نبوغ زیدان با فوتبال همراه با پاسخ سازش ناپذیر خود به تحریک شد. او برداشت تا ضربه چپ ، راست و مرکز ، اما او از دادن به خوبی به عنوان او دور هرگز خودداری و که امتناع از عقب نشینی به دست آورده او را تعلیق های متعدد است. سپس خدمت به عنوان مدیر آکادمی در کن ، گای Lacombe تلاش برای پیدا کردن بازیساز جوان خروجی های مختلف برای ناکامی های خود را.
      او هشدار داد زیدان : "شما ضربه از هم اکنون تا پایان زندگی حرفه ای خود را". که چگونه آن را برای بازیکنان به عنوان با استعداد به عنوان شما شده است. اگر قانون شما را به دست خود شما ، شما زندگی خود را در حاشیه تماشای هر کس دیگری بازی خرج کند. "
      Lacombe پیشنهاد او سعی کنید اجازه خاموش بخار تمیز کردن اتاق پانسمان به جای ، و برای بقیه زمان زیدان را در باشگاه مدیترانه ، آن وقوع منظم تبدیل شد به را ببینید آینده فیفا بازیکن جهان سال با چوب گردگیری پاک کردن و سطل در دست بعد از بازی .
      سخت تر و عاقلانه تری را پیشنهاد زیدان کن برای بوردو در سال 1992 سمت چپ ، حرکت پله تا نردبان ، اما هنوز راه درازی را از تابش خیره کننده از را در کانون توجه رسانه ها. نابغه ای هیجان انگیز ادامه داد : برای ساخت شهرت خود را در کشور شراب ، seducing طرفداران با اهداف ، ترفندها و مجموعه ای ، تکه های هدایت لیزری در حالی که با خوشحالی نگه داشتن خود به خود به دور از عمل.
      یک شب ، در میان تمام شلوغی اتاق پانسمان ، او شروع به دستکاری توپ -- درست مانند آن درست در وسط از هرج و مرج و تنها با استفاده از پاشنه او ، به یاد می آورد : "مربی او در آن زمان ، Courbis رولان. "من بازیکنان مدبر شناخته شده قبل ، اما Zizou متفاوت بود . من می توانستم تمام شب را صرف تماشای رشد او. "
      او می خواهم گذشته یک ، دو ، سه ، پنج ، شش بازیکن -- بود والا. پاهایش با توپ صحبت کرد.
      ژان Varraud ، بازیکن سابق که کشف زیدان
      وفادار بوردو به دور از خسته با استعدادهای خود را ، چه ، هنگامی که ماجراجویی های خارجی برای اولین بار اغوا زیدان در سال 1996 به دور بودند. به نام او در سراسر اروپا طنین انداز تا کنون از اولین خیره کننده بین المللی اش آغاز شده بود دو سال پیش ، زمانی که او خود را به عنوان مرد برای پر کردن جای خالی به جا مانده از بازنشستگی پلاتینی اعلام کرد.
      مربی لس Bleus Aime ژاکوت با فرانسه انتهایی جمهوری چک 2-0 در حیاط خلوت بوردو زیدان است تلاش ها برای مخلوط با ارسال مورد علاقه های محلی را به نزاع -- و تازه کار را با یک جفت از اهداف را در فضای دو دقیقه پاسخ ، گرد کردن دو مدافعان و خان ​​درون درون لوله تفنگ در تلاش ویرانگر چپ پا قبل از salvaging قرعه کشی با هدر قدرتمند. او توضیح داد : "بازی هوایی من و پای چپ من نقاط ضعف من ،" پس از آن ، ترک یک ملت نفس تعجب چقدر خوب او می تواند تبدیل به.
      زیر را در صدای پای پلاتینی
      در حال رشد زیدان قد در خارج از کشور به اجرا هیجان بوردو را به 1995/96 UEFA Cup را به عنوان خوب ، به ویژه هدف خود را در برابر بتیس واقعی بدهکار در 16 آخرین ، خیره کننده لمسی با تنبلی و سنگینی حرکت کردن بیش از یک دروازه بان از 40 متر از. الهام بخش طراح این باشگاه فرانسوی به جلو بود دوباره به عنوان آنها را فرا گرفت به کنار میلان 3-0 در یک چهارم نهایی بازی حماسی ، تازه از تسلیم پا باز کردن 2-0 در ایتالیا در خاک خانه. و اگر چه بایرن مونیخ اثبات یک مانع بیش از حد در decider ، زیدان به زودی بسته بندی کیسه های خود را برای یوونتوس ، سری آ غول شده توسط توصیه های ستاره سابق Bianconeri پلاتینی خود اثر گذار بود .
      هفته اول زیدان در ایتالیا به عنوان یک شوک فرهنگی آمد ، با این حال ، او به عنوان تلاش برای نگه دارید تا با کار فشرده پیش فصل در یووه فیزیکی و سعی کرد تا در هیئت مدیره را یک رویکرد جدید تاکتیکی است. "او آمد به حمل وزن از سلف خود -- هر کس می خواستم را به مقایسه بین عملکرد Zidane'e و پلاتینی ، گفت :" مارچلو لیپی ، مربی لا Vecchia بانوی محترمه وقتی که Zizou وارد. "من فقط به او گفتم برای استراحت و بازی راه او دانستند بهترین ، و این که او همیشه می خواهم استارتر چرا که یک بازیکن مثل او همیشه باید برای یک باشگاه بزرگ شروع. او بزرگترین استعداد فوتبال در 20 سال گذشته دیده می شود. "
      محیط ناآشنا علی رغم توانایی های زیدان را به زودی از طریق تاباند و او یکی از بازیکنان ترین محترم در این سیاره در طول طلسم خود را در تبدیل شد یوونتوس ، جمع آوری سری آ عناوین در 1997 و 1998 ، جام ایتالیا سوپر در سال 1997 ، یوفا سوپر جام در سال 1996 و جام بین قاره ای در همان سال است. اشتیاق او را برای بازی به نظر می رسید بیش از حد بی حد و حصر باشد.
      به یاد دارم می روم یک رستوران در اطراف 23:00 و من تو را دیدم فوتبال بازی زیدان با مردم از یک محله و دوستان الجزایر را در جایی که او تا به حال ، افزود : "لیپی داشت. "من به او گفت ،" چه شما در این وقت شب؟ " و او جواب داد "من دوست دارم بازی با دوستان من است." من به او گفتم : "حق با شماست ، آن را فوق العاده است. اما مطمئن شوید که از شما دریافت نمی به رختخواب خیلی دیر است. "
      صدا مشاوره ، هر چند ممکن است حتی لیپی آماده شده است را به جز در 12 جولای 1998 ، شب فرانسه ، بار تاریخی جام جهانی نهایی برنده است. خودکار انتخاب اول استارت و No10 سمبل این تیم به عنوان این مراسم رو در دست اجراست ، Zizou در ابتدا شکست خورد تا در مقابل جمعیت خانه باردار بدرخشد ، اما قبل از توپ تاریخ و زمان آخرین مسابقات اخراج شده است به حال او موفق به نشان می دهد هر دو جنبه به بازی او. اولین سهم قابل توجه او آمد زمانی که او برای شلاق علیه عربستان سعودی در طول مرحله گروهی فرستاده شد ، با این حال او بیش از خود را با یک جفت از هدر بازخرید -- یکی از به اصطلاح او "نقاط ضعف" -- به عنوان لس Bleus 3 شکست داد برزیل -0 در نمونه ممتاز ویژه نمایش.
      این اهداف وضعیت زیدان به عنوان یک قهرمان ملی فرانسه سمان و تمجید از خود Platoche ، که خود را "افتخار است که آن را زیدان پوشیدن No10" اعلام کرد ، نه دست کم ریخت . پس از به قله رسید از ورزش ، بازیکن خود را در زمان یک لحظه برای منعکس کردن تا چه حد او آمده بود. "مانند همه کودکان ، در محله ما ، ما بازی جام جهانی خود ما ،" او گفت. "زمانی که من به پایان رسید تا شرکت در یکی واقعی ، من همیشه به یاد داشته باشیم که -- بار من و دوستان محله من در جام جهانی ما کمی بازی کرده بود. در راه ، من به نمایندگی از آنها را. "
      دو سال بعد ، او طعم موفقیت دوباره در UEFA EURO 2000 به عنوان بهبود فرانسه ایتالیا 2-1 در فینال به لبه. هنوز تشنگی زیدان برای نقره raged ، با این حال ، و آن مدال قهرمانان UEFA برندگان لیگ باقی ماند که بیشترین آزار گریزان بود. او دو deciders با را از دست داده بود یوونتوس ، اما او سرانجام برنده رقابت ، بعد از تنظیم بادبان برای پایتخت اسپانیا برای هزینه نقل و انتقال در رکورد جهانی در تابستان 2001 در رئال مادرید است.
      وقتی که من به پایان رسید تا شرکت ، من همیشه به یاد من و دوستان محله من در جام جهانی ما کمی بازی کرده بود. در راه ، من آنها را به نمایندگی از.
      زین الدین زیدان
      لس رئال صاحب تاج اروپا نهم خود را در فصل اول خود را در برنابئو افزود : در واقع ، و در سبک فراموش نشدنی بیش از حد ، امضای اخیر خود را آب بندی یک پیروزی 2-1 بیش از بایرلورکوزن با یکی از مجلل ترین مسابقه اعتصاب. این تیم در شرایط سطح در شکستن سر نگاه ، اما همه چیز تغییر زمانی که روبرتو کارلوس صلیب بی دست و پا را به منطقه lobbed و زیدان توپ را به گوشه بالا با نوسان با شکوه از بوت چپ او volleyed -- یکی دیگر از قرار خود را " نقاط ضعف ".
      متاسفانه ، که به خوبی همه چیز برای فرانسوی در رئال بود. باشگاه بودند قطعا بلند پروازانه در مقابل انتقال آوردن در امثال رونالدو ، لوئیس فیگو ، مایکل اوون و دیوید بکهام اما پس از عقد تاج لیگ در سال 2003 آنها را تجربه خشکسالی غنیمت که آیا تا پس از بازنشستگی زیدان را در سال 2006 پایان نیست. بازی شاید بهترین فوتبال کار خود را ، حتی او می تواند جزر و مد را روشن.
      لس Bleus بودند شروع به خود را با ناامیدی آشنا دوباره بیش از حد ، داشتن را به جام جهانی فوتبال در سال 2002 رفته به عنوان دارندگان تنها در پایان مرحله گروهی خارج است. آنها را کمی طولانی تر در یورو 2004 به طول انجامید ، اما در یک مسابقه را به سختی می تواند موفقیت یا به عنوان قهرمان دفاع از متمایل به برندگان احتمالی یونان شمارش. زیدان به اندازه کافی دیده بود و هواداران باید تصور آنها او را به رنگ آبی برای آخرین بار وقتی که او بی درنگ اعلام بازنشستگی بین المللی خود را تماشا کرده بود.
      admin
      admin
      Admin
      Admin

Contact
      Code: 20

زين الدين زيدان شاه شد Empty Re: زين الدين زيدان شاه شد

Post by admin 9/23/2011, 18:13

زين الدين زيدان شاه شد Images?q=tbn:ANd9GcRQ26CpWRPctzgu3lkCmn9M0nyJC1FNL1e8bOsgm0XIuf9E1ZZCXQmj9Pw
      زين الدين زيدان شاه شد Images?q=tbn:ANd9GcQTGZHUS_Im0Qg178LZL96mcn1EL6YW2-AXUCPUkSLh1ZPIWC4L5bWAebA

Current date/time is 3/28/2024, 16:04